KONKURS MebelHome.pl - WASZA CHOINKA 1
KONKURS MebelHome.pl - CHOINKA

UWAGA - #MebelHome ogłasza konkurs, będzie nagroda, będzie prezent. Podsyłajcie, przesyłajcie, dołączajcie na naszym FB zdjęcia Waszych pięknie przystrojonych choinek w terminie od 22 do 31 grudnia 2019 roku.

Wiemy, mamy świadomość, mamy pewność, że każda z nich będzie urokliwa, świeża, pachnąca lasem, pięknie ozdobiona, udekorowana, dla każdego z Was jedyna w swoim rodzaju, najpiękniejsza.

Spośród nadesłanych zdjęć Waszych przystrojonych choinek, zespół MebelHome.pl wybierze jedną z dodanym sympatycznym, może być z nieco zabawnym komentarzem kto ją ubierał. Mama? tata? dzieci? Czy może cała rodzinka? 

Nagrodą dla autora/ki wybranego przez MebelHome.pl zdjęcia jest lampa wisząca i tu UWAGA - możecie wybrać pomiędzy: 

1. Lampa wisząca CALADO WIDE w srebrzystej odsłonie kolorystycznej. Zewnętrzny klosz lampy wykonany jest z metalu chromowanego, którego zadaniem jest wytworzenie srebrnej, dekoracyjnej powłoki, natomiast klosz wewnętrzny to szkło satynowe.

- wys. 18 cm, wysokość z kablem 180 cm

- szer. i głęb. 30 cm 

- źródło światła: G9

2. Lampa wisząca MEDUSA na pierwszy rzut oka prosta i skromna, przyglądając się bliżej zmysłowa i pełna uroku. Klosz w całości wykonany jest ze szkła satynowego, od spodu jest zamknięty. Mocowanie i podsufitka są z metalu chromowanego. 

- wys. 30 cm, wysokość z kablem 180 cm

- szer. i głęb. 35 cm 

- źródło światła: E27 max 60W

A teraz aparaty w dłoń, czekamy na Wasze zdjęcia z komentarzem TUTAJ, które należy dołączyć pod zamieszczonym  dzisiaj tj. 22 grudnia br. postem. Zdjęcia można również przysyłać na adres biuro@mebelhome.pl.

Zapraszamy.

Komentarze do wpisu (1)

4 stycznia 2020

Tutaj:Lampa róż nr 2 59 220 Legnica Ul. Lotnicza 38/39b24

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl