Promocja „Przyjemne ochłodzenie” z prezentem 1
Promocja „Przyjemne ochłodzenie” z prezentem

 

Na MebelHome.pl, do 31-07-2023 roku trwać będzie promocja pt. „Przyjemne ochłodzenie”, w której to, przy zakupie materaca Mollyflex z kolekcji Silver można otrzymać ... prezent:

- poduszkę Air Fresh Relax
- poduszkę Air Fresh Cervical
- pokrowiec IFresh – dotyczy modeli: Splendid Comfort, Nuvola Lusso

DOKŁADNE WARUNKI PROMOCJI
1. Przy zakupie materaca z Silver Collection (Argento Therapy, Novia, Moreno) o szerokości do 139cm, można otrzymać w gratisie jedną poduszkę (Air Fresh Relax lub Air Fresh Cervical).

2. Przy zakupie materaca z Silver Collection (Argento Therapy, Novia, Moreno) o szerokości od 140cm, można otrzymać w gratisie dwie poduszki (Air Fresh Relax lub Air Fresh Cervical).

3. Przy zakupie materaca z Silver Collection (Splendid Comfort, Nuvolla Lusso) można otrzymać w gratisie pokrowiec chłodzący IFresh w rozmiarze zamawianego materaca. Pokrowiec IFresh może zostać wymieniony na jedną poduszkę Air Fresh (Relax, Cervical) przy zamawianym materacu o szerokości do 139cm, lub dwie poduszki chłodzące Air Fresh (Relax, Cervical) przy materacu o szerokości od 140cm.

A teraz zajrzyjcie do nas TUTAJ - sprawdźcie materace, poduszki chłodzące i pokrowiec chłodzący Mollyflex. 

W sprawie poduszek i pokrowca prosimy o kontakt mailowy: biuro@mebelhome.pl lub telefon 698 676 242. Wybrana poduszka/i lub pokrowiec zostaną dołączone do zakupionego materaca. 

Zapraszamy - pomożemy, doradzimy, służymy pomocą. 

Komentarze do wpisu (1)

1 kwietnia 2023

Super

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium